LOT 123
Zeer fraaie 19e eeuwse speeldoos met rol met 8 melodieen. Kast met ingelegd biesje op top. Compleet, sleuteltje manco en in uitstendend werkende staat. 12,5 cm hoog, 40 cm breed, 19 cm diep, 4,7 kilo
06 Jul 2020
Netherlands, Arnhem
06 Jul 2020
Netherlands, Arnhem