LOT 124

Zeer fraaie 19e eeuwse speeldoos met rol met 8 melodieen met trommel en 3 bellen. Kast met inlegwerk op top en op de voorkant. Compleet, sleuteltje manco en in uitstendend werkende staat. 21,5 cm hoog, 40,5 cm breed, 26 cm diep, 8,1 kilo

06 Jul 2020
Netherlands, Arnhem

06 Jul 2020
Netherlands, Arnhem