LOT 104

Zeldzame Gotische Westfaalse eiken kist met ijzeren slotplaat en beslag, zgn. Stollentruhe op hoge poten, Duitsland 16e eeuw, h. 83, br. 170, d. 64 cm., 1 ijzeren ornament mist, (herkomst: R.B. Houwink Antiquiteiten Nieuwe Spiegelstraat 31 Amsterdam)

Rare Late Medieval/Gothic German wrought iron oak chest or Stollentruhe, Westfale Germany 16th century, h. 83, w. 170, d. 64 cm. (provenance: R.B. Houwink Nieuwe Spiegelstraat 31 Amsterdam)

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen