LOT 1004
Art, Antiques, Design
Zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met polychroom landschapsdecor en deels vergulde rand, vroeg Qianlong -defecten-, Ø schotel 11,5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht