Zes Europese aardewerken borden.

Met een onderglazuur blauw decor van onder andere een Chinoiserie tuindecor en verschillende borden met bloemen. Onder andere vervaardigd in Delft. Europa, 18e eeuw. Grootste bord diameter 27 cm.

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam