LOT 51

Zes ingelijste Japanse prenten (20e eeuw), Diverse voorstellingen, w.o. krijgers en geisha's

Diverse voorstellingen, w.o. krijgers en geisha's

Painter / Artist / School

Zes ingelijste Japanse prenten (20e eeuw)

Technique / Size

kleurenprenten, 20,5x15,5 tot 32x23 cm (afm. incl. lijst)

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Technique / Size

12 Jun 2023
Netherlands, Hague