LOT 43

Zes stuks diverse schilderijen, grafiek, map

20e eeuw.

Doek: A. van Taack, portret van een heer, aquarel: landschap, aquarel: L.A. Korpershoek, bloemstilleven, tekening: Olga Dreher, "Japanese Dolls", Japanse aquarel: kraanvogels en een map: Albrecht van Beieren, 8 litho's.

Van ca. 30x40 tot 70x80 cm (incl. lijst).

22 Aug 2019
Netherlands

20e eeuw.

22 Aug 2019
Netherlands