LOT 43
Zes stuks diverse schilderijen, grafiek, map
20e eeuw.
Doek: A. van Taack, portret van een heer, aquarel: landschap, aquarel: L.A. Korpershoek, bloemstilleven, tekening: Olga Dreher, "Japanese Dolls", Japanse aquarel: kraanvogels en een map: Albrecht van Beieren, 8 litho's.
Van ca. 30x40 tot 70x80 cm (incl. lijst).
22 Aug 2019
Netherlands
20e eeuw.
22 Aug 2019
Netherlands