LOT 1549
Zes zilveren tafelvorken en twee lepels
Description
Een Hollands glad mode. Meest van van Kempen , Voorschoten. Diverse jaarletters eind 19e en begin 20e eeuw. 835/1000.
30 Mar 2023
Netherlands, Hague
Description