LOT 603
doek, 200 x 100, 'Anti-Vice', gesigneerd en gedateerd midden onder 2008 -herkomst: Willem Kerseboom Gallery-
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum