(Zichem) Justus Lipsius, Diva Sichemiensis sive Aspricollis. Ingebonden: De vesta et vestalibus syntagma. Antwerpen, Ex
Description EN
(Zichem) Justus Lipsius, Diva Sichemiensis sive Aspricollis. Bound in: De vesta et vestalibus syntagma. Antwerp, Ex Officina Plantiniana apud Ioannem Moretum, 1605-09. In-4°. 1blanc, title, (3), 69 numb.pp. (4)/ 59 numb.pp., (1). Illustrated with title vignette, in-texto copper engravings and two engraved title vignettes with Plantin's printer's mark.
Orig. full parchment binding, flat spine.
Beschrijving NL
(Zichem) Justus Lipsius, Diva Sichemiensis sive Aspricollis. Ingebonden: De vesta et vestalibus syntagma. Antwerpen, Ex Officina Plantiniana apud Ioannem Moretum, 1605-09. In-4°. 1blanco, titel, (3), 69gen.pp. (4)/ 59gen.pp., (1). Geïllustreerd met titelvignet, in-texto kopergravuren en twee gegraveerde titelvignetten met Plantijns drukkersmerk.
Orig. volle perkamenten band, vlakke rug.
Description FR
(Zichem) Justus Lipsius, Diva Sichemiensis sive Aspricollis. Relié : De vesta et vestalibus syntagma. Anvers, Ex Officina Plantiniana apud Ioannem Moretum, 1605-09. In-4°. 1blanc, titre, (3), 69gen.pp. (4)/ 59 pp.num., (1). Illustré d'une vignette de titre, de gravures sur cuivre in-texto et de deux vignettes de titre gravées avec la marque de l'imprimeur Plantin.
Reliure orig. en plein parchemin, dos lisse.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR