LOT 1075

Zilveren beker met voorstellingen van Fides, Spes en Caritas. Aan de onderzijde van de bodem de inscriptie: Intse Feickes ende Ulck Iedses do sin wif anno 1644 en een gravure van een tweetal wapens, hangend aan een tak.

Onbekende meester huismerk, werkzaam te Joure of omgeving voor 1644, overleden na 1647, Hoogte 14 cm, diameter bovenzijde 10,7 cm, diameter standring 7,4 cm, gewicht 270 gram. -Ex coll. Beeling-

vermoedelijk is deze beker in het verleden verguld geweest en later gerestaureerd door het te verzilveren -XRF rapport Waarborg Gouda beschikbaar-

Met dank aan de heer Jan Schipper van Zilverstudie.nl voor zijn expertise en onderzoek in dezen

Voor meer details kunt u hier klikken

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum