Zilveren dukaat
1659, Silver Type I. Staande ridder met zwaard achter stadswapen aan lint tussen jaartal, mmt. 5-bladige bloem. Kz. gekroond Hollands wapenschild - de leeuw zonder zwaard en pijlenbundel DA· PAC· DOMINE· IN DIEB· NOSTRIS. Binnencirkels op beide zijden.27.32 g. R
Condition: Bijna zeer fraai
Condition: Bijna zeer fraai