LOT 802

Zilveren dukaat

1659, Silver Type I. Staande ridder met zwaard achter stadswapen aan lint tussen jaartal, mmt. 5-bladige bloem. Kz. gekroond Hollands wapenschild - de leeuw zonder zwaard en pijlenbundel DA· PAC· DOMINE· IN DIEB· NOSTRIS. Binnencirkels op beide zijden.27.32 g. R
Condition: Bijna zeer fraai

21 Oct 2020
Netherlands, Amsterdam

Condition: Bijna zeer fraai

21 Oct 2020
Netherlands, Amsterdam