LOT 803

Zilveren dukaat

1660, Silver Type I. Staande ridder met zwaard achter stadswapen aan lint tussen jaartal, mmt. 5-bladige bloem. Kz. gekroond Hollands wapenschild - de leeuw zonder zwaard en pijlenbundel DA· PACEM· DOMINE· IN· DIEBVS· NOSTRIS. Binnencirkels op beide zijden.27.93 g. R. Enkele kleine gietgalletjes. Mede hierdoor is het lastig uit te maken of het jaartal 1659 of 1660 moet zijn, danwel of er sprake kan zijn van een overslag.
Condition: Fraai +/Bijna zeer fraai

21 Oct 2020
Netherlands, Amsterdam

21 Oct 2020
Netherlands, Amsterdam