Zilveren schaal op voet (schelpvorm)

Zilveren dekselschaal, 800/000, in de vorm van een schelp, ovaal met een gecontourneerde rand. Voorzien van 2 grepen. De doos is geplaatst op 2 figuren met vleugels. Op een ronde voet. De binnenzijde van de doos is verguld. 19x11x16cm. ca 210 gram. Voorzien van restauratie. In goede staat.

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede