Zilveren water & wijnset

Antiek zilveren water & wijnset 19e eeuws , 800/000. Een markiesvormig blaadje voorzien van een parelrand met daarop 2 klepkannetjes met druiventros en een palmetelement. Kannetjes wat gedeukt en het blaadje heeft een restauratie. totaal ca 349 gram. 22x14x11 cm. In redelijk goede staat.

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede