Zittende boeddha. Thailand. 20ste eeuw. Brons, verguld, details rood beschilderd. Herkomst en certificaat: Arts and
Description EN
Seated buddha.
Red painted bronze.
Provenance and certificate:
Arts and Crafts Chiang Mai Co. Ltd., Tonpao, Thailand, 17.11.1991
Beschrijving NL
Zittende boeddha. Thailand. 20ste eeuw.
Brons, verguld, details rood beschilderd.
Herkomst en certificaat:
Description FR
Boudda assis. Thailande. 20ème siècle.
Epreuve en bronze doré, détails peints en rouge.
Provenance et certificat :
Description EN
Seated buddha.
Red painted bronze.
Provenance and certificate:
Beschrijving NL
Herkomst en certificaat:
Description FR
Provenance et certificat :