LOT 10051
Zuid-Europese School (waarschijnlijk 19de eeuw) , Jezus en de Samaritaanse vrouw
Zuid-Europese School (waarschijnlijk 19de eeuw)
Jezus en de Samaritaanse vrouw
olieverf op doek, zonder lijst, 68x142 cm
Conditie: matig. Craquelé, scheuren, verfverlies, oppervlaktevuil, restauratiepatch
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
25 Mar 2024
Netherlands, Hague