LOT 63

Zwols staand horloge in wortelnoten gefineerde kast gedecoreerd met bandintarsia bekroond met gewelfde kap met gestoken rocaille kuif en gezaagd ajourwerk rustende op stel zuilen, verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijferring, uurwerk met maan- en datumaanduiding omringd door gravédecor van figuren in landschap, gemerkt: Theodorus Bloemendal en Zoon, het geheel rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. inclusief atlas 285 cm -2 gewichten, 3 poppen en slinger aanwezig-

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum