Sold
Lot 63

Zwols staand horloge in wortelnoten gefineerde kast gedecoreerd met bandintarsia bekroond met gewelfde kap met gestoken rocaille kuif en gezaagd ajourwerk rustende op stel zuilen, verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijferring, uurwerk met maan- en datumaanduiding omringd door gravédecor van figuren in landschap, gemerkt: Theodorus Bloemendal en... more
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum