LOT 2098

antieke zilveren rammelaar voorzien van 9 belletjes, Namen 2e helft 18e eeuw, meesterteken I.M.E. met zilveren ketting, hoogte 13 cm. -zeldzaam-

29 Sep 2021
Netherlands, Hilversum

29 Sep 2021
Netherlands, Hilversum