LOT 2098
antieke zilveren rammelaar voorzien van 9 belletjes, Namen 2e helft 18e eeuw, meesterteken I.M.E. met zilveren ketting, hoogte 13 cm. -zeldzaam-
29 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
29 Sep 2021
Netherlands, Hilversum