beneden wettelijk zilver gehalte fantasie schakel collier in Revival stijl, gedecoreerd met cherubijntjes, klauwen en florale motieven verbonden door kettinkjes, afwisselend bezet met smaragd en cultivé parels, granaatjes in de sluiting, keurteken voor Hongarije 1937-1965, meesterteken KL, lengte 41.5 cm, gewicht 39.1 gram

below Dutch legal silver alloy fancy link necklace in revival style, decorated with cherubs, foliate motifs and swags, alternately set with emerald and cultured pearls, garnets to the clasp, rubbed assay mark for Hungary 1937-1965, maker's mark KL, length 41.5 cm, gross weight 39.1 gram, cased

08 May 2024
Netherlands, Hilversum

08 May 2024
Netherlands, Hilversum