LOT 3617
(0001-0350) meubelen en interieur
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van bloemen, Qianlong, 18e eeuw, 37 x 42 cm (randschilfers)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum