LOT 526
meubelen en interieur
blauw/wit Delfts aardewerk plaquette met Chinoiseriedecor van tuin met feniks, 18e eeuw, daarbij: blauw/wit Delfts aardewerk kan gedecoreerd met figuren in landschap, 18e eeuw, h. 21,5 cm -beide stukken met oude restauraties-
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum