LOT 1016
blond mahonie gefineerd kabinet met stel paneeldeuren en 3 laden in de onderkast voorzien van messing beslag, 19e eeuw
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch