LOT 82
brede eiken lambrizeringslijst versierd met reliëf van ranken en acanthusbladeren waarin 3 gestoken panelen, 19e eeuw, h. 86, br. 272 -afkomstig uit het pand Janskerkhof 1 te Utrecht-
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum