LOT 49
de Vries (20ste eeuw) , Abstracte compositie
de Vries (20ste eeuw)
Abstracte compositie
in potlood gesigneerd en genummerd
zeefdruk, 72x90 cm (met lijst: 103x120 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
de Vries (20ste eeuw)
Abstracte compositie
25 Mar 2024
Netherlands, Hague