(decoratieve grafiek) Een gevarieerd lot oude prenten met o.a. kaartje van de Verenigde Nederlanden (door Johan
Description EN
(decorative graphics) A varied lot of old prints including a map of the United Netherlands (by Johan Janssonius, 1614), 19 woodcuts from a 15th century chronicle and Bibles (wo 5 colored), an early 18th century view of Mechelen (by Alphonso Lasor ), and 19th century lithographs.
Tot .: approx. 44 ex.
Beschrijving NL
(decoratieve grafiek) Een gevarieerd lot oude prenten met o.a. kaartje van de Verenigde Nederlanden (door Johan Janssonius, 1614), 19 houtsneden uit een 15de-eeuwse chronijk en Bijbels (w.o. 5 ingekleurd), een vroeg 18de-eeuws zicht op Mechelen (door Alphonso Lasor), en 19de-eeuwse litho's.
Tot.: ong. 44 ex.
Description FR
(graphique décoratif) Un lot varié d'estampes anciennes dont une carte des Pays-Bas-Unis (par Johan Janssonius, 1614), 19 gravures sur bois d'une chronique du 15ème siècle et des Bibles (dont 5 en couleurs), une vue du début du 18ème siècle de Malines (par Alphonso Lasor ) et des lithographies du XIXe siècle.
Tot.: Environ 44 ex.
Description EN
Tot .: approx. 44 ex.
Beschrijving NL
Tot.: ong. 44 ex.
Description FR
Tot.: Environ 44 ex.