Sold
Lot 1029

doek, 139 x 105,5, Madonna en kind met St. Elisabeth en het kind St. Johannes de Doper, naar Andrea del Sarto, 19e eeuw -In handgestoken lijst, afmeting inclusief lijst 177 x 140 cm-

-Herkomst: Veiling Christie's Amsterdam, 'Pictures Watercolours and Drawings', 1 September 2005, lot 15-