LOT 519
doek, 63 x 57, Leunend meisje, gesigneerd en gedateerd r.b. Rosier 78, mogelijk Jan Willem Rosier (1858-1931)
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum