LOT 5
eiken beeldenkast met gestoken fries waarop decor van boeren, ranken en mascarons, met 4 deuren waarop gestoken panelen, de fries gedragen door beelden, de onderkast versierd met leeuwenmascarons en rustend op bolpoten, renaissance-stijl, 19e eeuw, h. 218, br. 160, d. 64
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum