LOT 18
eiken bureau plat ingelegd met groen vilt, voorzien van 3 laden versierd met gestoken details, de deurtjes versierd met gestoken bogen, 19e eeuw, h. 76, bladmaat: 151 x 90
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum