LOT 121
eiken bureau plat met leer ingelegd schrijfblad waaronder grote lade en rustend op stel ladeblokken met 2 deurtjes, 6 laden en uitklapbare zijpanelen met bergruimte, 19e eeuw, h. 79, bladmaat: 138 x 82 cm
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum