LOT 143
meubelen en interieur
eiken dekenkist met 4 gestoken panelen geflankeerd door cannelures op de uitklapbare klep en rustend op bolpoten, 17e/18e eeuw, h. 79, br. 123, d. 55 cm
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum