eiken dekenkist met stel gestoken panelen in het front, voorzien van ijzeren hengsels en rustende op slofpoten, 18e eeuw, h. 67, br. 111, d. 62 cm

06 May 2024
Netherlands, Hilversum

06 May 2024
Netherlands, Hilversum