LOT 74

eiken en noten gefineerd kunstkabinetje / secretaire met vakverdeling met laatjes achter schrijfklep, rustend op onderstel met getorste poten verbonden door regels, deels 17e eeuw met aanpassingen, h. 158, br. 118, d. 50 cm

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum