LOT 142
eiken uitschuiftafel versierd met gestoken regels en rustend op bolpoten, 19e eeuw, h. 78, bladmaat 160 x 77 (ingeschoven)
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum