LOT 212
eiken wandtafel met rosé marmeren blad, rustend op gebogen zuil met gestoken klauwvoet, neo-renaissance, 19e eeuw, h. 86, br. 71, d. 46
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum