eikenhouten 1-deurs kast met gestoken figuren in de kap, deur met panelen en rustend op rechte poten, 18e eeuw
172 x 112 x 66
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
172 x 112 x 66
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch