LOT 1003
eikenhouten kloostertafel op sloofpoten verbonden door regel en hierbij 4 iepenhouten wheel back chairs, gemerkt: Thomas Glenister Company, 20e eeuw
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch