LOT 200

(emblemata) Maria Heyns, Bloemhof Der Doorluchtige Voorbeelden. Amsterdam, Jacob Lescaille voor Jan van Hilten, 1647.

Description EN
(emblemata) Maria Heyns, Bloemhof Der Doorluchtige Examples. Amsterdam, Jacob Lescaille for Jan van Hilten, 1647. Small in-4°. Title (with vignette), (3), 379 numbpp. Complete with eight round emblematic copper engravings by Jan Swelinck.
Orig. full parchment binding, flat spine.

Beschrijving NL
(emblemata) Maria Heyns, Bloemhof Der Doorluchtige Voorbeelden. Amsterdam, Jacob Lescaille voor Jan van Hilten, 1647. Klein in-4°. Titel (met vignet), (3), 379gen.pp. Volledig met 8 ronde emblematische kopergravuren door Jan Swelinck.
Orig. volle perkamenten band, vlakke rug.

Description FR
(emblemata) Maria Heyns, Bloemhof Der Doorluchtige Examples. Amsterdam, Jacob Lescaille pour Jan van Hilten, 1647. Petit in-4°. Titre (avec vignette), (3), 379 pp.num. Complet avec huit gravures rondes emblématiques de Jan Swelinck.
Reliure d'origine en plein vélin, dos lisse.

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp