LOT 210

facetgeslepen spiegel in houtvergulde lijst met parelrand, bekroond door gestoken schild met oogstmotieven, h. 126, br. 73

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum