LOT 3664
(0001-0350) meubelen en interieur
gele Chinees porseleinen kom met decor van draken, gemerkt Yongzheng maar 20e eeuw, diam. 15,5 cm (A)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum