LOT 1028

gemaroufleerd paneel, 49,5 x 65, Stilleven met bloemen, fruit en kreeft, Naar Jan Jansz. de Heem (1650-1695), 17e eeuw, met toegevoegde signatuur r.b.CMahu -paneel op nieuwe drager bevestigd-

-Het prototype, gesigneerd, olie op paneel, 48,5 x 64 cm, bevindt zich in een Nederlandse particuliere collectie (S.Segal, 'Jan Davidsz. de Heem en zijn kring', 1991, p. 146, cat.no 11b, met afb.)-

28 Sep 2021
Netherlands, Hilversum

28 Sep 2021
Netherlands, Hilversum