LOT 76
gestoken eiken stoel met gebogen armleuningen en rugleunig versierd met bloemenvaas, rustend op gedraaide poten verbonden door regels, 18e eeuw
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum