LOT 149
gestoken en verguld houten tafel met gecontourneerd marmeren blad, versierd met florale ornamenten, Regence-stijl, 19e eeuw, h., 80, br. 135, d. 75 cm
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum