LOT 4093
gestoken houten Pende aapmasker met resten van polychrome beschildering, Congo, h. 23 cm -herkomst: Alain Guisson, Brussel-
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum