LOT 735
gestoken houten renaissance rondeel met voorstelling van Madonna met kind door engelen gekroond, 16e/17e eeuw, diam. 18 cm
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum