LOT 91
gewit zachthouten piëdestal in Louis XVI-stijl met gestoken decor van ramskoppen, guirlandes en hoefpootjes, 19e eeuw, h. 112 cm
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum