LOT 3718
gezicht op 's-Hertogenbosch, gesigneerd Anna Doedijns ets, beeldmaat 17 x 26 cm oplage118/250
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum