LOT 1252
grote Belgische plateel siervaas met gestileerd polychroom decor van bloemen, gemerkt: Céramique de Bruxelles
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch