grote blauw/wit Chinees porseleinen dekselvaas met decor van cartouches met figuren in landschap, gemerkt Kangxi maar 19e eeuw, h. 44 cm (zwaar beschadigd)

10 May 2024
Netherlands, Hilversum

10 May 2024
Netherlands, Hilversum